فیلم تئاتر در مه بخوان ( )

  
مسعود طیبی کارگردان نمایش در مه بخوان شب گذشته در حاشیه اولین شب اجرای این اثر گفت: گروه ما این اثر آقای رادی را در سال ۹۱ برای اجرا آماده کرد که در آن زمان اجرا نرفت و بالاخره توانستیم آن را امسال روی صحنه ببریم. وی با اشاره به داستان این نمایش گفت: قصه […]
پیش نمایش فیلم تئاتر در مه بخوان


مسعود طیبی کارگردان نمایش در مه بخوان شب گذشته در حاشیه اولین شب اجرای این اثر گفت: گروه ما این اثر آقای رادی را در سال ۹۱ برای اجرا آماده کرد که در آن زمان اجرا نرفت و بالاخره توانستیم آن را امسال روی صحنه ببریم.

وی با اشاره به داستان این نمایش گفت: قصه مربوط به چند معلم می شود که در بین سال های ۵۰ تا ۵۳ وارد سپاه دانش می شوند و به شهری دور فرستاده می شوند اما آنها به جای خدمت به مردم آنان را استعمار و چپاول می کنند و در نهایت باعث کشته شدن یکی دو نفر هم در این میان می شوند.

طیبی با اشاره به اینکه افتتاحیه این نمایش با برگزاری جشنواره فیلم فجر گفت: متاسفانه همزمانی باعث شد تا نتوانیم هماهنگی لازم برای شروع اجراهای این نمایش داشته باشیم.

 

 

سایر عوامل :

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/namayes6/public_html/wp-content/themes/pooya/template-parts/content/content-side.php on line 63

دیدگاه کاربران

برای نوشتن دیدگاه و نقد خود درباره این فیلم ابتدا وارد شوید.

فیلم تئاترهای پیشنهادی