شب دوم تئاتر آنلاین ( گپ تئاتر )

شب دوم گپ تئاتر

مهمان برنامه : فرهاد بشارتی

دومین قسمت در ساعت مشخص یعنی ۱۹  با اجرای محمدرضا آزادفرد به گفتگو با فرهاد بشارتی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون پرداخت و بعد به اتفاق به تماشای نمایش کودک و نوجوان رابینسون خرگوشه نشستند.ویژه برنامه گپ تئاتر به گفتگو با هنرمندان تئاتر و مسئولین این هنر می پردازد تا در این شرایطی که مردم در قرنطینه خانگی به سر می برند، خدمات شایسته ای ارائه نماید.

شب سوم تئاتر آنلاین ( گپ تئاتر )

شب سوم گپ تئاتر

مهمانان برنامه : حسین عالم بخش – احسان حاجی پور

در این قسمت که با حضور حسین عالم بخش معاون هنری سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران، نویسنده و کارگردان تئاتر و همچنین احسان عالم بخش عضو هیئت مدیره مرکزی خانه تئاتر، نویسنده و کارگردان تئاتر انجام شد، هر دو به شرایط کنونی اهالی تئاتر نسبت به معیشت خانواده هایشان پرداختند.

شب چهارم تئاتر آنلاین ( گپ تئاتر )

شب چهارم گپ تئاتر

مهمانان برنامه : سیروس همتی – علی برجی

در چهارمین شب از اجراهای ده‌گانه تئاتر در شامگاه بیستم فروردین‌ماه ۱۳۹۹ سیروس همتی بازیگر و نمایشنامه‎‍نویس شناخته شده تئاتر، سینما و تلویزیون کشورمان به عنوان مهمان برنامه در پردیس تئاتر تهران حضور داشت.بعد از اجرای نمایش سکوت؛ سال ۱۰ هجری به نویسندگی و کارگردانی میلاد جباری‎مولانا که به عنوان نمایش چهارمین شب از اجراهای زنده پردیس تئاترتهران انتخاب و برنامه‌ریزی شده بود؛ بخشی به نام گپ تئاتر با اجرای محمدرضا آزادفرد و میزبانی از سیروس همتی و علی برجی به مخاطبان عرضه شد.در این گفت‌وگو؛ سیروس همتی از عدم تعریف شغل برای حرفه هنرمندان در تمامی عرصه‎ها از جمله تئاتر و مشکلات معیشتی آنها در وقوع بحران‎هایی چون شیوع کرونا؛ نبود نگاه یکپارچه میان مدیران کلان عرصه هنرهای نمایشی و توجه به روزهای پساکرونا در حوزه مدیریتی و برنامه‎ریزی هنر تئاتر سخن گفت.

شب پنجم تئاتر آنلاین ( گپ تئاتر )

شب پنجم گپ تئاتر

مهمان برنامه : منوچهر اکبرلو

قسمت  پنجم با حضور منوچهر اکبرلو منتقد، پژوهشگر. نویسنده و کارگردان تئاتر از سایت نمایش نت پخش شد که در این گفتگو به موضوع معضلات و تولید کم آثار کودک و نوجوان پرداخته شد، منوچهر اکبرلو عنوان کرد: دانشگاه که متولی آموزش تئاتر در کشور می باشد، متاسفانه حتی یک واحد برای بخش تئاتر کودک و نوجوان ارائه نمی کند و این باعث شده تا دانشجویان که تولید کنندگان آینده این هنر هستند، توجه کمتری به این امر داشته باشند.

شب ششم تئاتر آنلاین ( گپ تئاتر )

شب ششم گپ تئاتر

مهمانان برنامه : مسعود محرابی – فیروز حیدرزاده

امشب هم قسمت ششم ویژه برنامه گپ تئاتر از پردیس تئاتر تهران در سایت نمایش نت سیگنال برنامه را به تلویزیون های اینترنتی ارسال کرد و با اجرای نمایش خیمه شب بازی توانست استقبال و رضایت مخاطبان را داشته باشد.در ادامه به گفتگوی جذاب، داغ و جنجالی بین مسعود محرابی و فیروز حیدرزاده به عنوان میهمان که البته دل پر دردی از مسئولین هنرهای نمایشی و وزارتخانه ارشاد داشتند که مطالبه ثبت شغل هنرمند تئاتر در وزارت کار شدن، بود.

شب هفتم تئاتر آنلاین ( گپ تئاتر )

شب هفتم گپ تئاتر

مهمانان برنامه : ایوب آقاخانی – لیلی عاج

شب هشتم تئاتر آنلاین ( گپ تئاتر )

شب هشتم گپ تئاتر

مهمان برنامه : ناصر آویژه – آناهیتا غنی زاده

در هشتمین شب از اجراهای ده‌گانه تئاتر در شامگاه ۲۴ فروردین‌ماه ۱۳۹۹ ناصر آویژه کارگردان و بازیگر شناخته شده تئاتر کشورمان به عنوان مهمان برنامه در پردیس تئاتر تهران حضور داشت.بعد از اجرای نمایش تعطیلات رویایی که به عنوان نمایش هشتمین شب از اجراهای زنده پردیس تئاترتهران انتخاب و برنامه‌ریزی شده بود؛ بخشی به نام گپِ تئاتر با اجرای محمدرضا آزادفرد و میزبانی از ناصر آویژه به مخاطبان عرضه شد.

شب نهم تئاتر آنلاین ( گپ تئاتر )

شب نهم گپ تئاتر

مهمان برنامه : فرزین محدث – سید علی موسویان – شهرام احمدزاده

پخش زنده تئاتر و گفتگو با هنرمندان
قسمت نهم با حضور شهرام احمدزاده نمایشنامه نویس تئاتر در بخش دوم برنامه انجام شد و دغده های عدم استفاده متن های ایرانی و حتی متن های باز نویسی شده خارجی با ساختار دقیق و چارچوب درست توسط برخی کارگردان‌ها مطرح شد.
نمایش نت به عنوان اولین تلویزیون اینترنتی تئاتر در خدمت مخاطبین و علاقمندان به تئاتر می باشد.

شب دهم تئاتر آنلاین ( گپ تئاتر )

شب دهم گپ تئاتر

مهمانان  برنامه : راسخ راد – کوروش زارعی