به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی جشنواره، هیأت داوران نخستین جشنواره بین‌المللی نمایشنامه خوانی آنلاین «صحنه مدیای من» متشکل از حسین مسافرآستانه، رحمت امینی، اصغر خلیلی، احسان رحیمی و ماوده فرنارو مدیر کمپانی JEF۲۰ برلین، طراح، فیلمساز و فارغ التحصیل رشته فیلمسازی از فرانسه معرفی شدند.

همچنین علی عابدی، لیلا پرویزی و شهریار تقی‌پور به عنوان هیأت بازبین با جشنواره «I Stage Media صحنه مدیای من» همکاری داشتند.

این جشنواره با همکاری چهار کشور، ایران، آلمان، بلژیک و انگلستان با ۶۱ اثر در چهار بخش؛ مسابقه، استعدادهای تازه، ویژه و مهمان، از تاریخ ۱۶ تا ۳۱ خرداد به دبیری حسن حاجت‌پور برگزار خواهد شد.

اسامی آثار راه‌یافته به چهار بخش جشنواره “۱I Stage Media صحنه مدیای من” بدین شرح است:

بخش مسابقه:

۱. «سیگار» به کارگردانی زینب حجه فروش و ستاره نجف از همدان و اصفهان

۲. «بازگشت» به کارگردانی مهدی زنگنه و رضا شیری از الیگودرز

۳. «گلدونه خود را پیدا کن» به کارگردانی الهام الثوره خسروی از اصفهان

۴. «سربازی از یک دوران سپری شده» به کارگردانی آذر بهارلو از فولادشهر

۵. «سگها مادرت را می‌خورند» به کارگردانی منیره صادقیان از یزد

۶. «پریا» به کارگردانی احمد دهقان از اصفهان

۷. «برادر کشی» به کارگردانی شهاب غفاری از تهران

۸. «زرد» کارگروهی از یزد

۹. «سیاه دوم» به کارگردانی علی بیگدلی از اصفهان

۱۰. «یک ژاکت برای زمستان» به کارگردانی امین بهارلوئی از اصفهان

۱۱. «گور سنگ» به کارگردانی داریوش حاجت پور از مسجد سلیمان

۱۲. «آقا مرتضی» به کارگردانی کیارش دستیاری از تهران

۱۳. «آرش» به کارگردانی عاطفه نقوی از اصفهان

۱۴. «میدان فردوسی» به کارگردانی ویدا موسوی از اصفهان

۱۵. «نامه کیکاووس به رستم» به کارگردانی طاهره بهرامی نهادفر از تهران

۱۶. «بازیهای کشتار همگانی» به کارگردانی محمود راعی هدایت از مشهد

۱۷. «شهرک سینمایی» به کارگردانی منصوره خانی از اصفهان

۱۸. «امامزاده صالح» یه کارگردانی نجمه مهرابی از اصفهان

۱۹. «مترو صادقیه» به کارگردانی نساء سلیمانی از اصفهان

۲۰. «خکسپاری لایو» به کارگردانی آدینه سمنانی از تهران

۲۱. «دکه بین راهی» به کارگردانی محمدرضا حیدری از کرمان

۲۲. «کله گوگردی‌ها» به کارگردانی مهدی بابادی از شاهین شهر

۲۳. «سرقت مسلحانه» به کارگردانی حجت ناصری از مسجد سلیمان

۲۴. «بزم چای ساحلی» از تهران

۲۵. «تاکید» به کارگردانی ایمان اسدی‌خواه از مسجد سلیمان

بخش استعدادهای تازه:

۱. «پرهام و آموزش آنلاین» به کارگردانی آدینه سمنانی از تهران

۲. «نمک شناس» به کارگردانی سونیا دشتی از بهبهان

۳. «شازده کوچولو» به کارگردانی شروین نصرالله‌پور از مسجد سلیمان

بخش ویژه:

۱. «خرس‌های پاندا» به کارگردانی محمد شباهنگ از یزد

۲. «خودت دستات رو بشور» به کارگردانی آدینه سمنانی از تهران

۳. «سر کارگر» به کارگردانی نسترن پرچی زاده و پژمان روشن از آمریکا

۴. «پانزدهم اسفند ۷۸» به کارگردانی مسلم رضایی از تهران

۵. «چیپ» به کارگردانی سارا غربالی و امین اکبری نسب کار مشترک  آلمان و ایران

۶. «بوی قهوه» به کارگردانی تورج کوشک‌آبادی از آلمان

۷. «ابری ته فنجان» به کارگردانی محمدرضا غریب‌زاده کار مشترک ایران، لهستان، کانادا و آمریکا

۸. «اندوهی به رویای هملت» به کارگردانی محمدرضا حیدری از کرمان

بخش مهمان:

۱. «حنجره‌های خونین» به کارگردانی عباس منظری از خارگ

۲. «خدانگهدار عزیزم» به کارگردانی الهام الثوره خسروی از اصفهان

۳. «الکترا زنی که نتوانست ببخشد» به کارگردانی فرشته یوسفی از تهران

۴. «ایران» به کارگردانی کتایون محمدی از یزد

۵. «مرگ در پائیز» به کارگردانی منیره صادقیان از یزد

۶. «دیگری همینجاست» به کارگردانی میلاد معینی از نجف‌آباد

۷. «یک کلیک کوچولو» به کارگردانی میلاد معینی از نجف آباد

۸. «لالایی لیلا» به کارگردانی شکوفه تقی راه دار از مسجد سلیمان

۹. «پرونده پیچیده» به کارگردانی حجت ناصری از مسجد سلیمان

۱۰. «زنده» به کارگردانی کیارش دستیاری از تهران

۱۱. «ریچارد سوم» به کارگردانی طاهره بهرامی نهادفر از تهران

۱۲. «بدون عنوان ۲۹» به کارگردانی محمد رادمهر از اصفهان

۱۳. «شهرک سینمایی» به کارگردانی زهرا هارونی از خمینی شهر

۱۴. «بعضی روزها فقط انسان فقط خسته است» به کارگردانی نیما بیگلریان از تهران

۱۵. «اعتراف» به کارگردانی نرگس زینلی کرمانی از کرمان

۱۶. «فقط فضا» به کارگردانی محمدرضا حیدری از کرمان

۱۷. «پیراهن روح» به کارگردانی محمدرضا حیدری از کرمان

۱۸. «تاریکی است» به کارگردانی زهرا سادات مظفری از شاهین شهر

۱۹. «مثلث» به کارگردانی غلامرضا سیاهپور از مسجد سلیمان

۲۰. «تعبیر» به کارگردانی حجت ناصری از مسجد سلیمان

۲۱. «خاطرات همه مردها شبیه هم است فقط…» از تهران

۲۲. «دست آخر رفت» به کارگردانی نظیر برهان از سیستان و بلوچستان

۲۳. «مردی که لب نداشت» به کارگردانی آکادمی پانیذ از تهران

۲۴. «اژدهاک» به کارگردانی امین اکبری نسب از تهران

۲۵. «بدون عنوان ۵۶» به کارگردانی کتایون خسروی فرد از دزفول

دیدگاهتان را بنویسید