به گزارش حوزه تئاتر  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، حمید نیلی مدیر عامل انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس گفت: قصد داریم به منظور تقدیر و تجلیل از آثار نمایشی که در طی سال اجرای عمومی داشته اند و بعضا مورد استقبال و توجه مخاطبان قرار گرفته اند، نخستین دوره جایزه بزرگ سرو را در سال ۱۳۹۹ برگزار کنیم.

وی افزود: برای ساماندهی و جمع آوری آثار در این دوره در مرحله نخست مکاتباتی را با سازمان‌ها و نهاد‌های مرتبط نظیر حوزه هنری، سازمان بسیج هنرمندان کشور، انجمن هنر‌های نمایشی سراسر کشور، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و سالن‌های تئاتری و تماشاخانه‌ها آغاز کرده ایم که جمع آوری اطلاعات لازم و ارزیابی آثار بلافاصله پس از احصاء آثار توسط هنرمندان مجرب و کارشناسان هنر‌های نمایشی کشور انجام خواهد شد.

مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس ادامه داد:انشاءالله قصد داریم کاندیدا‌های مورد نظر و نامزد‌های بخش‌های این جایزه بزرگ را روز ملی تئاترمعرفی کنیم و طی مراسمی باشکوه در هفته هنر انقلاب اسلامی ازآنان تجلیل و تقدیر به عمل آوریم.

نیلی گفت:اطلاعات تکمیلی بعدی به زودی از طریق روابط عمومی انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس در اختیار جامعه فرهیخته و بزرگ تئاترکشور و اصحاب محترم رسانه قرارخواهد گرفت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید