نمایش کودک «پینوکیو، چوپان دروغگو» به کارگردانی امیررضا توکلی و نویسندگی کیومرث قنبری‎آذر از ۲۱ مهر در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می‎رود.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی بنیاد آفرینش‎های هنری نیاوران، پینوکیو سال‌هاست از دروغگویی دست کشیده و مسئولیت چوپانی گوسفندهای دهکده را به ‌عهده گرفته است. روباه مکّار و گربه نره، با حقّه‌ای او را فریب داده و با وادار کردن او به دروغگویی، گوسفندهای دهکده را می‌دزدند. پینوکیو، به اشتباه خود پی می‎برد و با کمک پدر ژپتو و پری آبی‌مو، سعی می‌کند گوسفندها را پیدا کند و روباه مکّار و گربه نره را به ‌سزای کار زشتشان‌ برساند.

این ماجرا داستان نمایش «پینوکیو، چوپان دروغگو» به کارگردانی امیررضا توکلی است. عوامل نمایش «پینوکیو، چوپان دروغگو» عبارتند از:

امیررضا توکلی کارگردان و آهنگساز، مسعود مهرابی مشاور کارگردان، کیومرث قنبری‎آذر نویسنده، سپیده دبیری ترانه‎سرا، حسین تبریزی طراح گریم،مهتاب لشگری مجری گریم، ژاله کاظمیطراح لباس، کتایون همتی اجرای لباس، لیلا زمانی دکور فرزانه تجریطراح پوستر.

در این نمایش همچنین ابوالفضل رحیم‎زاده، ریحانه فلاح، مانی اسکندری، حمید ندیمی، مژگان جعفری و امیررضا توکلی به ایفای نقش می‏‌پردازند.

نمایش کودک «پینوکیو، چوپان دروغگو» از ۲۱ مهر تا ۳۰ آبان همه روزه به جز شنبه‎ها و سه‎شنبه‎ها ساعت ۱۷:۳۰ در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می‎رود. علاقمندان می‎توانند جهت تهیه بلیت با شماره ۰۹۱۲۷۱۶۹۵۶۷ تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید