هشتمین شب پخش آن‌لاین تئاتر از تلویزیون تعاملی نمایش‎نت در شب‌های کرونایی به نمایش تعطیلات رویایی با طعم کرونا اختصاص داشت.

بعد از تجربه موفق پخش آن‌لاین کنسرت‌های موسیقی در ایام تعطیلات نوروزی با دو هدف دعوت هرچه بیشتر مردم برای در خانه ماندن در مسیر تحقق شکست ویروس کرونا و قطع زنجیره شیوع این ویروس و ازسوی دیگر حمایت از هنرمندان و پر کردن اوقات فراغت مخاطبان؛ در گام دوم پخش آن‌لاین فعالیت‌های هنری، تلویزیون تعاملی نمایش‌نت به‌عنوان نخستین تلویزیون انحصاری پخش هنرهای نمایشی فعالیت خود را برای پخش زنده آثار تئاتری در شب‌های کرونایی کشورمان از هفدهم فروردین ماه آغاز کرد.

بر اساس این روند طی هشت شب گذشته در عصر ۲۴ فروردین ماه نمایش کودک تعطیلات رویایی به نویسندگی و کارگردانی علیرضا ترمان اجرا شد که با موضوع تعطیلات خیالی در زمان خانه نشینی کرونا میهمان خانه ها شد. سفر با تعطیلات رویایی در شب‌های کرونایی یکی از جذابترین نمایشهای پروژه تئاتر آنلاین بود.

تعطیلات رویایی همراه با موسیقی و داستان خانه نشینی کرونایی به معرفی شهرها و استان های مختلف کشور پرداخت که از میان آنها می توان به استان خوزستان و اردبیل و شهرهای اهواز، آبادان، چابهار اشاره کرد.

سفر با تعطیلات رویایی در شب‌های کرونایی را در آرشیو می توانید در هر زمان و مکان تماشا کنید.

در آخر کودکان را به سمت کتاب خواندن برای آشنایی بیشتر با کشور در ایام تعطیلات تشویق و هدایت کردند تا اگر نمی توانیم در این روزها به جایی سفر کنیم دانش خود را برای زمانی که این امکان فراهم می شود بیشتر کنیم.

هشتمین شب پخش آن‌لاین اجرای زنده نمایش از پردیس تئاتر تهران راس ساعت ۱۹ آغاز و بدون مشکل انجام شد همچنین پس از اتمام اجرا نیز در بخش گپ تئاتر با حضور ناصر آویژه و مجری گری محمدرضا آزاد فر برگزار شد.

تجربه پخش زنده آثار نمایشی از طریق پرتال تلویزیون تعاملی نشان داد که بهره‌بردن ازامکانات فضای مجازی می‌تواند بستری متفاوت و وسیع به وسعت خاک ایران‌زمین برای هنرمندان این عرصه جهت تولید و اجرای آثارشان با دامنه مخاطبان چندین میلیون نفری ایجاد کند.

دیدگاهتان را بنویسید