با برگزاری مراسم تکریم و معارفه سعید اسدی مدیر دفتر انتشارات و پژوهش اداره‌کل هنرهای نمایشی شد.

با انتخاب سعید اسدی به عنوان مدیر دفتر انتشارات و پژوهش اداره‌کل هنرهای نمایشی پس از استعفای مهرداد رایانی‌مخصوص، مراسم تکریم و معارفه ایشان با حضور مدیرکل هنرهای نمایشی برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی، مراسم تکریم و معارفه مدیر دفتر انتشارات و پژوهش اداره‌کل هنرهای نمایشی با حضور قادر آشنا مدیرکل هنرهای نمایشی، مهرداد رایانی‌مخصوص مدیر پیشین این دفتر، سعید اسدی مدیر جدید آن و برخی از مدیران اداره‌کل روز شنبه ۱۹ مهرماه در دفتر مدیرکل هنرهای نمایشی برگزار شد.

در این مراسم مهرداد رایانی‌مخصوص که چندی پیش به دلیل مشغله کاری از این سمت استعفا داد با تشکر از همکاران خود خطاب به مدیرکل هنرهای نمایشی گفت: همکاری شما در تحقق برنامه دفتر انتشارات و پژوهش را به هیچ‌وجه فراموش نمی‌کنم. تحقق درست و به‌قاعده سیستم اداری و تشکیلاتی از مواردی بود که سال‌های سال از آن دور بودیم و شما آن را میسر کردید.

او ادامه داد: اعتقاد دارم که حضور سعید اسدی در دفتر انتشارات و پژوهش اداره‌کل هنرهای نمایشی منشاء خیر خواهد بود. امروز بسیار خوشحالم که فارغ از تمام اتفاقاتی که در این مدت در دفتر انتشارات و پژوهش رخ داد وب‌سایت این مجموعه را با کمک همکارانم راه‌اندازی کردیم تا گنجینه دفتر انتشارات ماندگار شود.

در ادامه سعید اسدی مدیر جدید دفتر انتشارات و پژوهش اداره‌کل هنرهای نمایشی ضمن اشاره به سابقه دوستی و همکاری خود با رایانی‌مخصوص گفت: مسیر درستی در دوره مدیریت قبلی شکل گرفت که شاید تنها کاری که می‌شود انجام داد ادامه همین مسیر در کنار دوستانی است که همگی دارای شآن علمی و هنری هستند. امید دارم که با اشتراک مساعی و با نگاه مثبت مدیرکل هنرهای نمایشی بتوان بر بار پژوهشی این دفتر افزود و دیدگاه‌های تازه‌تری را به این مجموعه اضافه کرد.

رضا بصیرت مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی نیز در این جلسه ضمن تشکر از مهرداد رایانی‌مخصوص مشخص شدن برنامه‌های دفتر انتشارات و پژوهش تا پایان سال و ساختارمند شدن این مجموعه را از ویژگی‌های قابل توجه دوران مدیریت رایانی دانست.

در پایان مدیرکل هنرهای نمایشی ضمن تشکر از نگاه نظام‌مند مهرداد رایانی‌مخصوص گفت: با وجود این که سابقه همکاری من با ایشان مدت کوتاهی بود ولی انگار سال‌ها از یکدیگر شناخت داشتیم و به همین سبب علاقه داشتم که این همکاری ادامه پیدا کند که امیدوارم در جای دیگری این اتفاق رخ دهد.

قادر آشنا پژوهش کاربردی را نیاز امروز جامعه تئاتر دانست و افزود: در حوزه پژوهش امروز ما باید به سوال‌های متعددی که در حوزه تئاتر وجود دارد و ما تا به امروز نتوانسته‌ایم آن‌ها را پیگیری کنیم پاسخ دهیم.

او در پایان بحث آموزش را ماموریت جدی این دفتر دانست و اضافه کرد: در بحث آموزش نیز باید با برنامه به دنبال این باشیم که نیاز امروز جامعه تئاتر به خصوص در استان‌ها چیست  و جا دارد که در این امر مهم از پراکنده‌کاری که متاسفانه وجود دارد دوری کنیم و این می‌تواند یکی از برنامه‌های جدید دفتر انتشارات و پژوهش اداره‌کل هنرهای نمایشی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید