«قصه نیم روز قیامت» در پردیس تئاتر تهران روایت می شود

نمایش «قصه نیم روز قیامت» به نویسندگی «نگار قاسمی» و «مهراب رستمی» و کارگردانی «مهراب رستمی» از ۱۵ مهرماه در روی صحنه می رود.

به گزارش روابط عمومی پردیس تئاتر تهران، نمایش «قصه نیم روز قیامت» به نویسندگی «نگار قاسمی» و «مهراب رستمی» و کارگردانی «مهراب رستمی» از امروز در تماشاخانه استاد رشیدی راس ساعت ۳۰/۱۸  روی صحنه خواهد رفت.

این نمایش ظلمها و مصائبی که از قرنها پیش تا به امروز به زنان و کودکان شده به موازات روایت اتفاقهای خرابه ی شام روایت می کند.

در نمایش «قصه نیم روز قیامت» بازیگرانی چون امیرمسعود ربیعی، عاطفه حق شناس، محمد جوادی، بهنام سیروسی، مریم منوچهری، علی اصغر لطفی، ستایش طباخی، باران طباخی، النا میرزایی، ایلیا ربیعی، محمدمهدی خانی، نیوشا شیرعلی، سایلین زرندی، امیرحسین جاویدی، ساینا مولایی، یسنا سورانی و ساجده لطفی ایفای نقش می کنند. همچنین نگار قاسمی و مهناز طاهری به عنوان دستیار کارگردان، نسیم حاجی ساربانی در مقام طراح لباس و گریم و امیرمسعود ربیعی آهنگساز این نمایش هستند.

نمایش «قصه نیم روز قیامت» به کارگردانی «مهراب رستمی» تا ۲۶ مهرماه روی صحنه است و هر روز ساعت ۳۰/۱۸ در تماشاخانه استاد رشیدی پردیس تئاتر تهران اجرا خواهد داشت.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید