روی خط خبر

سوالات متداول نمایش نت

برای تهیه اشتراک در وبسایت نمایش نت ابتدا باید در این سایت ثبت نام کنید. به منظور ثبت نام و ایجاد حساب کاربری در مرحله اول به قسمت »ثبت نام« مراجعه کرده و در ادامه نسبت به ورود اطلاعات کاربری خود اعم از نام کاربری، رمز عبور، پست الکترونیکی و شماره تماس اقدام کنید.

جهت تهیه اشتراک در نمایش نت و دسترسی به تمامی محتواهای موجود در سایت می بایست پس از ثبت نام به قسمت »خرید اشتراک« مراجعه کنید و با انتخاب نوع اشتراکی که موردنظر شماست عملیات پرداخت را به یکی از روش های زیر انجام دهید: پرداخت از درگاه بانکی :در این شیوه پس از طی مراحل اولیه، برای پرداخت حق اشتراک به صفحه درگاه بانکی منتقل خواهید شد تا با وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود و از طریق شبکه شتاب نسبت به پرداخت حق اشتراک و تکمیل فرآیند اشتراک اقدام نمایید . پرداخت از طریق کافه بازار :از دیگر روشهای تهیه اشتراک نمایش نت باید اشاره کرد به پرداخت از طریق فروشگاه نرم افزار کافه بازار. در این روش کاربران باید ابتدا نسبت به نصب اپلیکیشن نمایش نت از کافه بازار اقدام کرده و پس از نصب برنامه و ثبت اطلاعات کاربری خود در قسمت "اشتراک/کیف پول" اپلیکیشن نمایش نت، باقی مراحل تهیه اشتراک را به روش پرداخت درون برنامه ای انجام دهند. پرداخت به کمک بُن نمایش نت :استفاده از بن های خرید نمایش نت، روش دیگری است برای تهیه اشتراک وبسایت ما. در این روش کاربران میتوانند با تهیه بن های خرید نمایش نت از جاهای مختلف )برای مثال زرین مال(، اعتبار لازم را جهت نهایی کردن اشتراک خود فراهم آورند. در این شیوه کاربران پس از تهیه بن به سایت نمایش نت مراجعه کرده و پس از انتخاب نوع اشتراک موردنظر خود )یکماهه-سهماهه و ...(، روش پرداخت از طریق بن خرید را انتخاب کرده و با وارد کردن کد حک شده بر بن خرید خود، فرآیند ثبت نام را تکمیل میکنند. لازم به ذکر است که مبلغ بن خرید مربوطه باید حداقل هم قیمت با هزینه اشتراک باشد.
نمایش نت همواره تلاش دارد تا با رعایت حقوق قانونی تولیدکنندگان محتوا، در فرآیندی کاملا صحیح و با رعایت حق کپی رایت محتواهای موجود در وبسایت را در اختیار کاربران قرار دهد. در نتیجه کاربران محترم وبسایت با پرداخت مبلغ اشتراک، ضمن حمایت از تولیدکنندگان و صاحبان اثر و تماشای محتواها به شیوهای کاملا قانونی، به فرآیند تولید محتواهای با کیفیت تر در آینده کمک خواهند کرد.
در صورت بروز چنین مشکلی مبلغ پرداخت شده نهایتا تا 72 ساعت پس از واریز به حساب کاربریتان بازخواهد گشت. درغیر این صورت تصویری)اسکرین شات( از رسید پرداخت یا شماره ارجاع پرداخت و نام کاربری خود به ایمیل com.namayeshnet@supportارسال نمایید تا همکاران ما مشکل را پیگیری کرده و شما را از نتیجه مطلع نمایند.
امکان تهیه اشتراک یک یا سه ماهه نمایش نت برای کاربران خارج از کشور از طریق PayPal وجود دارد
ین امکان همواره برای کاربرانی که اقدام به خرید اشتراک ماهانه میکنند وجود دارد. به همین ترتیب در طول جشنواره ها و کمپین های تبلیغاتی نمایش نت نیز کاربران میتوانند برای استفاده بیشتر از این تخفیف ها، چندین و چند بار اقدام به تمدید حساب کاربری خود نمایند تا به طور خودکار و به تعداد ماهی که اشتراک خود را تمدید کرده اند به حساب کاربری ایشان افزوده گردد
وقتی موقع پخش فیلم از همان ابتدا با پیغام خطا روبرو میشوید احتمالا مرورگر شما بروزرسانی نشده است و بروزرسانی مرورگر این مشکل را برطرف خواهد کرد. اما در صورتی که این مشکل در هنگام تماشای فیلم ها در اپلیکیشن نمایش نت بروز پیدا کرد، احتمالا از آخرین نسخه اپلیکیشن نمایش نت استفاده نمی کنید یا ارتباط شما با اینترنت دچار مشکل شده است. در نتیجه برای رفع این ایرادات ضمن بررسی صحت اتصال خود به اینترنت، نسبت به بروزرسانی اپلیکیشن نمایش نت اقدام کنید. در صورتی که مشکل همچنان پابرجا بود مساله را از طریق ایمیل، تلفن های پشتیبانی یا از طریق چت با پشتیبان های آنلاین ما مطرح کنید تا مشکل را هرچه سریعتر برطرف نمایند.
بر روی تلویزیون های هوشمند ، نمایش نت از طریقbrowser ها در دسترس است، بدین ترتیب که ابتدا باید از طریق تلویزیون خود به وبسایت com.namayeshnet رفته و سپس با تهیه حساب کاربری و اشتراک شروع به تماشای فیلم کنید.
در حال حاضر روشی وجود ندارد اما به زودی این امکان تهیه میشود

دانلود نمایش نت برای موبایل های هوشمند

  • logo-samandehi